zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

BCAA PLUS 400 G

89,00 zł

Dostępność Brak produktu na stanie

BCAA PLUS - Aminokwasy rozgałęzione BCAA to podstawa suplementacji każdego sportowca! Dlatego nie mogło ich zabraknąć w grupie produktów przygotowanych przez IHS Technology. Ilość propozycji i form tego produktu dostępnych na rynku suplementów dla sportowców zmotywowała nas do przygotowania czegoś specjalnego.

BCAA działają ANTYKATABOLICZNIE, czyli hamują rozpad białek.
Działają ANABOLICZNIE, czyli wpływają ja przyrost suchej masy mięśniowej.
Są ŹRÓDŁEM ENERGII, kiedy przy intensywnym treningu szybko są zużywane zapasy glikogenu.
Przyczyniają się do REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ, a także mogą niwelować zmęczenie podczas i po treningu.
BCAA PLUS zawierają witaminy z grupy B, Beta Alanine i Histydyne, dzięki którym powstaje karnotozyna, która jest wykorzystywana w procesach energetycznych zachodzących wewnątrz mięśni. Jej rozpad energetyczny zapewnia przedłużoną pracę mięśnia bez jego zakwaszenia, co pozwala na bardziej intensywny trening!!
L-Tyrozyna, N-Acetyl L-Karnityna i Magnez wpływają na przewodnictwo nerwowe, co gwarantuje odpowiedni poziom energii mentalnej oraz koncentracji do wykonania intensywnego treningu!!

Sięgając po BCAA PLUS otrzymujesz wiec KOMPLETNY PRODUKT! Bezbłędnie dobrane proporcje aminokwasów rozgałęzionych, wzbogacone zestawem substancji działających synergicznie na poprawę, jakości i czasu trwania twoich treningów.
Takie zestawienie aminokwasów z odpowiednią ilością witamin z grupy B i magnezu gwarantują rozbudowę tkanki mięśniowej oraz dostarczenie odpowiedniego substytutu energetycznego podczas trwania intensywnego treningu.

 

Powiązane produkty

UP-SELL PRODUCTS

Demo Options